نتایج المپیاد های ۹۱ اعلام شد

اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون مرحله اول المپیادهای علمی ریاضی، فیزیک، شیمی، کامپیوتر، زیست شناسی، نجوم و اخترفیزیک و ادبیات فارسی

مهری سویزی، رئیس مرکز استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان، اعلام کرد که در سال جاری از میان ۱۵۳ هزار و ۷۰۰ شرکت کننده، بیش از ۹۰۰۰ نفر در مرحله المپیادهای علمی پذیرفته شده‌اند. سویزی با بیان اینکه به نسبت به سال گذشته شاهد افزایش پذیرفته‌شدگان مرحله اول المپیاد‌های علمی کشور هستیم، ادامه داد: در سال گذشته ۵۸۰۰ نفر در مرحله اول المپیادهای علمی پذیرفته شدند. وی با بیان اینکه عصر امروز نتایج مرحله اول المپیادهای علمی کشور اعلام می‌شود، افزود: شرکت‌ کنندگان المپیادهای علمی کشور می‌توانند برای کسب نتایج این المپیادها، عصر امروز به سایت مرکز استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان مراجعه کنند.

ضمن اظهار خوشوقتی و عرض تبریک به تمامی پذیرفته شدگان مرحله اول المپیادهای علمی سال تحصیلی ۹۲-۹۱ که اسامی آنها به شرح فهرست استانی اعلام می شود، به اطلاع می رساند آزمون مرحله دوم المپیادهای علمی کشور طی روزهای دهم تا سیزدهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ مطابق جدول زمان بندی ذیل با همکاری ادارات کل آموزش و پرورش مراکز استان ها برگزار می گردد. شایان ذکر است دانش آموزانی که در این مرحله پذیرفته نشده اند می توانند از روز دوشنبه ۲۱/۱۲/۹۱ با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سناد به نشانی www.sanaad.medu.ir از وضعیت آزمون خود آگاهی یابند. ضمناً شماره تماس های ۲۲۰۲۷۸۲۳-۰۲۱ و ۲۲۰۱۹۹۶۷-۰۲۱ و ۲۲۰۱۰۴۰۴-۰۲۱ پاسخ گوی پرسش های شما می باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا جواب را وارد کنید : * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.